hikayemiz

YARATICI ORTAKLIK

Serhat; kaptanlıktan fotoğrafçılığa, İsviçre'den İzmir'e uzun soluklu bir hikayeye sahip. Deniz tutkusu ve anı durdurma heyecanı onu fotoğrafçılığa sürüklemiş. 9 yıldır bu sürükleme içinde yolcuğuna devam ediyor. 

Yunus; müziği hayatının arka planına koymuş ve sesini hiç kısmıyor. O yüzden o anı durdurmayı değil, seçtiği kısımları hareketlendirmeyi seviyor. Bu da onu doğuştan bir videographer yapmış. 8 yıldır bu sektörde olması da tesadüf değil.

TunnelCo ise bu birleşimden meydana geliyor. Uzun soluklu bir tünel içinde Yunus sesleri ve akan anları yönetirken, Serhat tünel içinde ışıkları yakalayıp, açısından hızını alarak anı durduruyor. Ekip işi ortaya fotoğrafları ve videoları kendiliğinden çıkartıyor. Ortaya çıkan işleri ise ekibin geri kalanı hayal ediyor, bu hayali Serhat ve Yunus içerikleriyle beslerken ekipte tasarlıyor ve bu şekilde tünelin öteki ucundan içerideki keyifli yolculukla beraber çıkmış oluyoruz.

neLER YAPIYORUZ?

Kurumsal Çekim / Tanıtım Filmi / Ürün Çekimi /

Endüstriyel Çekim / İçerik Üretimi / Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım / Web Sitesi - SEO 

NASIL YAPIYORUZ?

Kendimizi firmanızın bir parçası gibi konumlayarak firmanıza iç ve dış gözlem yaparak ihtiyaçlarınızı sizinle belirleyip üzerine kreatif çözümler sunuyoruz.